Instalacje sanitarne

Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o.

O nas

Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie realizacji pakietów instalacji sanitarnych. Nasza firma posiada szerokie doświadczenie w pracach m.in. na obiektach biurowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej i służby zdrowia, obiektach handlowo-rozrywkowych oraz obiektach przemysłowych. Naszą działalność charakteryzuje zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, terminowość oraz najwyższa jakość.

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem inżynieryjno-technicznym, gotowym do realizacji najbardziej skomplikowanych i nietypowych projektów. Dzięki wysokiemu potencjałowi organizacyjnemu zapewniamy płynną realizację powierzonych nam zadań oraz merytoryczne wsparcie Inwestorów w zakresie optymalizacji kosztów i wyboru rozwiązań funkcjonalnych. W trakcie ponad 30-letniej działalności daliśmy się poznać jako niezawodny i sprawdzony partner.

30
lat
doświadczenia
450
zrealizowanych
kontraktów i zleceń
750
mln
wartość wykonanych prac
300
osób
zaangażowanych w realizację
2.300
zaprojektowanych oraz zoptymalizowanych instalacji

Zakres oferowanych przez nas usług

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne dopasowane do potrzeb Inwestorów. Nasza oferta obejmuje pełen cykl inwestycyjny, począwszy od prac projektowych, poprzez dobór urządzeń, ich montaż i serwis.
instalacje wentylacji i klimatyzacji
instalacje chłodu
instalacje przemysłowe
instalacje sanitarne
instalacje hydrauliczne
instalacje ochrony przeciwpożarowej
instalacje sterowania i automatyki
prace koncepcyjne i projektowe
value engineering

Wybrane realizacje

Posiadamy szerokie referencje z prac na wielu zróżnicowanych i wymagających obiektach . Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, współpracując z wiodącymi deweloperami oraz generalnymi wykonawcami
Browary Warszawskie - Etap G i H Warszawa
Browary Warszawskie - Etap G i H
Warszawa
Browary Warszawskie to wielofunkcyjny kompleks budynków o łącznej powierzchni 51.663 m2, autorstwa dewelopera Echo Investment. Naszą rolą w realizacji inwestycji było kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych oraz wykonanie węzłów cieplnych wraz z technologią i automatyką.
Biurowiec Neuca Toruń
Biurowiec Neuca
Toruń
Nasza realizacja została przeprowadzona w ramach trzeciego etapu budowy centrum dystrybucji i nowej centrali firmy Neuca, czołowego dystrybutora farmaceutyków w Europie. W ramach projektu wykonaliśmy pełen pakiet robót branży sanitarnej i HVAC z automatyką urządzeń w budynku biurowym.
Foksal 13/15 Warszawa
Foksal 13/15
Warszawa
Kamienica Foksal to zabytkowa zabudowa mieszkalna z 1899 r., zlokalizowana w śródmieściu Warszawy. Luksusowy obiekt jest inwestycją spółki Ghelamco Poland. W ramach projektu odpowiadaliśmy za dostawę i montaż instalacji HVAC oraz sanitarnej.
Osiedle Termy Uniejów Uniejów
Osiedle Termy Uniejów
Uniejów
Osiedle stanowi kontynuację inwestycji mieszkaniowych w sąsiedztwie parku wodnego i basenów termalnych w uzdrowisku Uniejów. W mieszkaniach znajdują się osobne ujścia zimnej i ciepłej wody oraz dodatkowe krany dostarczające gorącą leczniczą solankę ze źródeł termalnych.
Baseny termalne Poddębice
Baseny termalne
Poddębice
Kompleks tworzy 7 basenów zewnętrznych i wewnętrznych o łącznej powierzchni lustra wody 2.300 m2. Nasz kontrakt obejmował kompleksową realizację instalacji wewnętrznych, w tym instalacji centralnego ogrzewania, kanalizacji sanitarnej, technologicznej, deszczowej oraz wentylacji mechanicznej.
Centrum Kongresowe przy Hotelu Warszawianka Jachranka
Centrum Kongresowe przy Hotelu Warszawianka
Jachranka
Centrum oferuje 37 nowoczesnych sali konferencyjnych, w tym główną salę kongresową o powierzchni 1.000 m2. Realizacja obejmowała kompleksowe wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, wody lodowej oraz ciepła technologicznego.
Agros Nova Łowicz
Agros Nova
Łowicz
Rozbudowa zakładu produkcyjnego w Łowiczu, należącego do Grupy Maspex Wadowice. Obszar objęty opracowaniem zajmował ponad 8 ha, gdzie zrealizowaliśmy instalacje wentylacji i klimatyzacji, centralnego ogrzewania oraz wod-kan dla potrzeb budynku biurowego i hali produkcyjnej.
Fabryka tektury Convert Paper Dąbrowa Górnicza
Fabryka tektury Convert Paper
Dąbrowa Górnicza
Nowoczesna fabryka produkująca tekturę falistą, wyróżniająca się niższym zużyciem energii oraz efektywnym systemem kontroli jakości. Realizacja inwestycji obejmowała: instalacje wodociągową i hydrantową, instalacje gazową i grzewczą, instalacje kanalizacji, instalacje kleju, instalację klimatyzacji, wentylacji i chłodu.
Monopolis – Budynek M3 Łódź
Monopolis – Budynek M3
Łódź
Monopolis to unikatowy projekt usytuowany w centrum Łodzi. Łączy w sobie nowoczesne biura, usługi i kulturę z szeroką ofertę gastronomiczną. W ramach kontraktu zrealizowaliśmy pełen zakres instalacji sanitarnych na wchodzącej w skład kompleksu 50-metrowej wieży biurowej.
więcej szczegółów na
www.piunimax.pl
Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o. ul. Okrzei 35, 25-526 Kielce