Działalność deweloperska

Unimax Development Sp. z o.o.

Polski Związek Firm Deweloperskich

O nas

Jesteśmy firmą deweloperską oferującą mieszkania w dogodnych lokalizacjach oraz niebanalnych inwestycjach. W realizowanych projektach stawiamy na najlepsze rozwiązania architektoniczne oraz wysoki poziom realizacji i obsługi sprzedażowej. W ramach prowadzonych przedsięwzięć współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami oraz największymi polskimi bankami, zapewniającymi bezpieczeństwo procesu inwestycyjnego i zawieranych transakcji.

W trakcie ostatnich lat działalności zrealizowaliśmy kilkanaście wyjątkowych projektów mieszkaniowych na terenie Kielc i Warszawy. W najbliższych latach zamierzamy utrzymać dynamiczne tempo rozwoju oraz realizować kolejne ambitne przedsięwzięcia. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich – największej organizacji branżowej, zrzeszającej największe firmy, działające na polskim rynku nieruchomości.

23
budynki
oddane do użytkowania
1.570
mieszkań
przekazanych klientom
87.112,94
m.kw.
wybudowanych mieszkań
550
mieszkań
w realizacji i projektowaniu
11
lat
na rynku

Czym charakteryzują się nasze inwestycje?

Nasz zespół architektów, inżynierów oraz handlowców odpowiada za najwyższą jakość realizowanych przedsięwzięć. Projektując nasze inwestycje dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta usatysfakcjonowała najbardziej wymagających Klientów.
Atrakcyjna ponadczasowa architektura
Dopracowane części wspólne
Zadbana zieleń i otoczenie budynku
Funkcjonalne i przemyślane rozkłady mieszkań
Duże przeszklenia w lokalach
Przestronne ogrody i tarasy
Sprawdzone i niezawodne technologie
Rozwiązania ekologiczne i energooszczędne
Komórki i schowki lokatorskie dla Mieszkańców

Wybrane realizacje

Naszą wizytówką są zrealizowane inwestycje oraz zadowoleni Klienci. W naszej ofercie znajdują się apartamentowce w dogodnych lokalizacjach, nowoczesne osiedla, jak również kameralne rezydencje w wysokim standardzie
Vita Vitolin Warszawa
Viva Vitolin
Warszawa
Nowoczesny apartamentowiec, zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części miasta – w samym sercu dzielnicy Praga-Południe, przy ul. Grochowskiej. Inwestycja składa się z 139 mieszkań oraz pasażu handlowo-usługowego w parterze budynku.
Kwitnące Bielany Warszawa
Kwitnące Bielany
Warszawa
Budynek o nowoczesnej i niebanalnej architekturze, który powstał w zaciszu zielonej części warszawskich Bielan. Na 9 kondygnacjach budynku zaprojektowano łącznie 35 atrakcyjnych i funkcjonalnych mieszkań.
Apartamenty Przy Lesie Warszawa
Apartamenty Przy Lesie
Warszawa
Wyjątkowa inwestycja, która powstała w otulinie Lasu Rembertowskiego oraz Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego w Marysinie Wawerskim. W budynku znajdują się 84 mieszkania z dostępem do dogodnej komunikacji i atrakcyjnych miejsc rekreacji.
Osiedle Legionów Kielce
Osiedle Legionów
Kielce
Flagowa inwestycja firmy, zlokalizowana w samym sercu Kielc. W ramach realizacji powstało nowoczesne osiedle, składające się z 6 nowoczesnych budynków o wyjątkowej architekturze, zawierających łącznie blisko 370 lokali mieszkalnych i usługowych.
Głębocka 72 Warszawa
Głębocka 72
Warszawa
Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Białołęce. W budynku powstały 62 mieszkania. Największym atutem projektu jest atrakcyjna, elegancka architektura oraz doskonała lokalizacja w sąsiedztwie szkoły podstawowej oraz lokalnej infrastruktury społecznej.
Rezydencja Niska 30 Warszawa
Rezydencja Niska
Warszawa
Nowoczesny, elegancki i funkcjonalny apartamentowiec o niebanalnej architekturze. Użyte materiały wykończeniowe i dbałość o detale podkreślają prestiż i rezydencjalny charakter inwestycji. Budynek, zawierający wyłącznie 19 apartamentów powstał w sąsiedztwie biznesowego centrum stolicy.
Osiedle Piecyka Warszawa
Osiedle Piecyka
Warszawa
Projekt wyróżniający się wyjątkową atmosferą osiągniętą dzięki ciekawej architekturze i położeniu pośród kameralnej zabudowy domków jednorodzinnych i szeregowych. W ramach osiedla powstały 2 budynki wielorodzinne, zawierające 170 mieszkań. Atutem lokalizacji są rozległe tereny zielone oraz bogato rozwinięta infrastruktura miejska.
Nowy Baranówek Kielce
Nowy Baranówek
Kielce
Atrakcyjne osiedle zlokalizowane w zielonej części Kielc. Naturalnym walorem Inwestycji jest sąsiedztwo terenów rekreacyjnych Stadionu Leśnego, zapewniających możliwość czynnego wypoczynku w urokliwej scenerii. W ramach projektu powstało 6 budynków, zawierających łącznie 359 mieszkań.
Promenada Solna Kielce
Promenada Solna
Kielce
Apartamentowiec położony przy Parku Miejskim, nieopodal Wzgórza Zamkowego z Pałacem Biskupów Krakowskich. Ze względu na lokalizację i wysokiej jakości architekturę stanowi jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Kielcach. W ramach Inwestycji powstało 139 apartamentów.
więcej szczegółów na
www.unimax.pl
Unimax Development Sp. z o.o. ul. Okopowa 56, 01-042 Warszawa
REGON 260482227, NIP 959 193 30 23