Generalne Wykonawstwo

Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax Sp. z o.o.

O nas

Jesteśmy generalnym wykonawcą obiektów budownictwa ogólnego i mieszkaniowego, realizującym obiekty zarówno w standardzie deweloperskim jak i „pod klucz”. Nasza firma posiada potencjał ekonomiczny i realizacyjny, zapewniający płynną i terminową realizację najbardziej skomplikowanych projektów. Na każdym etapie realizacji, wspomagamy Inwestorów swoją wiedzą i doświadczeniem, wspólnie dążąc do optymalizacji kosztów oraz najwyższej jakości prac.

Nasz zespół składa się z profesjonalnej kadry inżynierskiej, stale doskonalącej posiadane kwalifikacje oraz kompetencje w zakresie innowacji i nowych technologii. W trakcie ostatnich lat działalności skutecznie zrealizowaliśmy wiele wymagających projektów dla wiodących Inwestorów krajowych i zagranicznych. Celem naszej organizacji jest dalszy sukcesywny rozwój oraz stałe umacnianie wizerunku firmy jako rzetelnego i uczciwego partnera.

15
lat
aktywności na rynku
ponad 85
 
wykonanych projektów
1,6
mld zł
wartość zrealizowanych kontraktów
50
 
specjalistów
ponad 600
tys.
wybudowanych

Kategorie realizowanych przez nas obiektów

Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację inwestycji, począwszy od wsparcia w wyborze optymalnej technologii i rozwiązań projektowych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku.
Budynki mieszkaniowe i apartamentowce
Budynki biurowe
Obiekty użyteczności publicznej
Obiekty służby zdrowia
Hale przemysłowe
Rewitalizacje i modernizacje budynków

Wybrane realizacje

W trakcie ostatnich lat działalności z sukcesem zrealizowaliśmy wiele wymagających projektów, zarówno w ramach inwestycji publicznych, jak również współpracując z wiodącymi inwestorami rynku nieruchomości w kraju
Art Deco Mokotów Warszawa
Art Deco Mokotów
Warszawa
Kameralny apartamentowiec z zielonym ogrodem na dachu oraz nowocześnie wyposażoną strefą fitness do wyłącznego użytku mieszkańców, który zrealizowaliśmy dla dewelopera Terra Casa. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz architektura budynku nawiązują do stylu art déco Chicago.
Vice Versa Warszawa
Vice Versa
Warszawa
Projekt Rezydencja Vice Versa zrealizowany został dla inwestora Yareal Polska. Inwestycja składała się z dwóch budynków wraz z zewnętrznym dziedzińcem oraz starannie zaaranżowaną przestrzenią wspólną z zielenią i elementami małej architektury. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM.
Filharmonia Świętokrzyska Kielce
Filharmonia Świętokrzyska
Kielce
W zrealizowanym dla Filharmonii Świętokrzyskiej im. O. Kolberga w Kielcach budynku znajdują się dwie sceny koncertowe, w tym scena główna na ponad 500 osób i 300 muzyków, nowoczesne studio nagrań, oraz dziedziniec koncertowy na około 150 miejsc.
Szpitalny Oddział Ratunkowy Kielce
Szpitalny Oddział Ratunkowy
Kielce
W ramach przedsięwzięcia wybudowany został nowy budynek SOR, połączony łącznikiem z budynkiem głównym szpitala. W ramach realizacji przedsięwzięcia przygotowano oraz wyposażono nowoczesny blok operacyjny z dwiema salami oraz oddział ortopedii.
Nowy Mokotów Etap I i II Warszawa
Nowy Mokotów Etap I i II
Warszawa
Zespół budynków mieszkalnych został zrealizowany dla Inwestora Echo Investment. W ramach projektu byliśmy odpowiedzialni za kompleksową realizację I i II Etapu osiedla, obejmujących swoim zakresem realizację 8 budynków o zróżnicowanej wysokości.
Rezydencja Łazienki Park Warszawa
Rezydencja Łazienki Park
Warszawa
Unikatowy projekt, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najwspanialszych kompleksów parkowych Europy – Łazienek Królewskich. Inwestorem tej luksusowej rezydencji był Yareal Polska. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM.
Piękna 44 Warszawa
Piękna 44
Warszawa
Przedmiotem kontraktu było odbudowanie i odrestaurowanie zabytkowej kamienicy z budową garażu podziemnego w patio, zlokalizowanej śródmieściu Warszawy. W odrestaurowanej kamienicy powstało 31 luksusowych, starannie wykończonych apartamentów.
Hala Widowiskowo-Sportowa Suwałki
Hala Widowiskowo-Sportowa
Suwałki
"Suwałki Arena" stanowi największy i najnowocześniejszy tego typu obiekt w woj. Podlaskim o powierzchni użytkowej ponad 6.600 m² Budynek hali, wykonany z nowoczesnych materiałów, posiada wyjątkowe walory estetyczne i doskonale komponuje się z otaczającym krajobrazem.
Biblioteka Uniwersytetu Przyrodniczego Lublin
Biblioteka Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin
Inwestycja obejmowała budowę budynku Biblioteki Głównej - Regionalnego Ośrodka Rolniczej Informacji Naukowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Budynek zaprojektowany został w nieregularnym rzucie z częścią wyższą na planie okręgu z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi oraz rozbudowanym przyziemiem.
więcej szczegółów na
www.pbunimax.pl
Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax Sp. z o.o. ul. Okopowa 56, 01-042 Warszawa
REGON 260482227, NIP 959 193 30 23